Pro rozšíření Akeeba Backup Core package verze 8.3.3 je dostupná aktualizace, ale vyžaduje minimálně PHP verze 7.2, zatímco váš systém má jen 7.1.33

Turistické možnosti

 

Apartmány se nacházejí přímo v areálu hlavního turistického lákadla Litomyšle, nádherného renesančního zámku. Kromě jeho prohlídkových okruhů je zde možno navštívit zámecké sklepení se stálou expozicí soch Olbrama Zoubka a známou plastikou Lukáše Gavlovského a Romana Švejdy Srdce pro Václava Havla, vytvořenou z vosku svíček, zapálených na pietních místech po smrti prvního českého prezidenta.

Na zámku je též městská obrazárna s pozoruhodnou sbírkou obrazů slavných českých autorů 19. a 20. století a v areálu je možno absolvovat aktivity profesionálně vedeného dětského programu. Na zámku se každoročně v období června a počátku července koná Národní festival Smetanova Litomyšl, nejstarší a největší open air festival klasické hudby v České republice.

Sama Litomyšl je malebným historickým městem s bohatou kulturní tradicí, známým však i kvalitní současnou architekturou a mimořádně nabitým kulturním a společenským programem. K dispozici je také řada sportovišť, venkovní i krytý bazén s toboganem, tenisová hala, squash, bowling, fotbalgolf, kulečníková herna, cyklostezky a jezdecký areál.