Stravování a služby

 

 

Apartmány jsou samostatnými bytovými jednotkami, zajistí Vám naprosté soukromí a klid, na druhou stranu bohužel nemohou nabídnout všechny služby obvyklé v hotelích a penzionech.

STRAVOVÁNÍ

Součástí ubytovací nabídky není snídaně, v apartmánech je kuchyňská linka s varnou deskou, mikrovlnnou troubou a lednicí (seznam vybavení), předpokládá se vlastní servis. V případě zájmu vám však zajistíme snídani mimo apartmán, za 245 Kč na osobu je možno objednat all-you-can-eat&drink snídani v restauraci Bohém nedalekého hotelu Aplaus. Vydává se ve všední dny od 7 do 10 hodin, o víkendu od 8 do 10 hodin.

V Litomyšli je slušný výběr stravovacích zařízení v různých cenových kategoriích. Nejbližší restaurace je vzdálena od apartmánu cca 100m - seznam všech litomyšlských restaurací

PARKOVÁNÍ

Bezplatné parkování je možné přímo před objektem na Jiráskově ulici. Na veřejném parkovišti na náměstíčku před zámkem lze parkovat za 50 Kč na 24 hodin (250 Kč za týden), místo si však nelze předem rezervovat.

ÚKLID

Abychom vám zachovali naprosté soukromí, během pobytu se neprovádí úklid. Je však možno si kdykoli vyžádat výměnu ručníků a ložního prádla.

OSTATNÍ SLUŽBY

Budete-li během svého pobytu cokoli potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. Pořádáme Národní festival Smetanova Litomyšl a jsme zvyklí si poradit i s těmi nejneobvyklejšími požadavky.

Kontakt: tel. 725 981 646, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Apartmán VÝTVARNÝ Olbram Zoubek

 

 

více...

 

Apartmán LITERÁRNÍ Alois Jirásek

 

 

více...